Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals

  • 184 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 6 gasten
  • 3 bedden

3-slaapkamer Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartement heeft een terras en ligt op 3 km van de Puerto Banús. Dit appartement van 184 m² met een zwembad bevindt zich op 15 minuten wandelen van het strand.

Om uw comfort te garanderen is er een bidet in dit appartement. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

Een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven is beschikbaar als onderdeel van de zelfvoorzienende voorzieningen van de accommodatie.

Het 2-badkamer appartement is gelegen op een korte afstand van de Mezquita del Rey Abdelaziz. Oude stad van Marbella ligt binnen 3,1 km van deze accommodatie. Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartementen zijn niet ver van de dichtstbijzijnde bushalte, Puente Romano.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals
Penthouse Sea Views In Marbella Golden Mile, Puente Romano Area
Mobiele prijsaanbieding

Penthouse Sea Views In Marbella Golden Mile, Puente Romano Area

9.6
Voortreffelijk 73 beoordelingen
365 m van de accommodatie
USD 786 USD 707
per nacht
Spectacular Penthouse Puente Romano
Mobiele prijsaanbieding

Spectacular Penthouse Puente Romano

9.0
Schitterend 2 beoordelingen
430 m van de accommodatie
USD 4642 USD 4178
per nacht
Casa Therese
Mobiele prijsaanbieding

Casa Therese

9.7
Voortreffelijk 29 beoordelingen
681 m van de accommodatie
USD 218 USD 196
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    55 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Tennisveld
    • Golfbaan

    Accommodatie diensten

    • Kluisje

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Bordspellen

    Recreatie

    • Verwarmd zwembad
    • Buitenzwembad
    • Barbecuefaciliteiten

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerVFT/MA/36639
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartement zijn onder andere Oude stad van Marbella, de Puerto Banús, de Mezquita del Rey Abdelaziz.
    • Hoeveel kost het om bij Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartement te verblijven?
      De huurprijs van Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartement is €489.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartement?
      Ja, Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartement biedt gratis priveparkeerplaatsen ter plekke aan.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Apoteoz en Alabardero Bodas restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Biedt Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartement internetverbinding?
      Ja, Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartement biedt wifi.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartement.
    • Is er een keuken in Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartement?
      Bij Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartement vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 184 m².
    • Is er een zwembad in Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartement?
      Ja, Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals appartement heeft een buitenzwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    55 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Senorio De Marbella - 3 Bedroom Penthouse By Finest Rentals

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten